Menu

Domů

Download

Galerie

Chyby ve filmu

Písně

Písmo

Krajový kalendář

Články

Prsten moci

Fórum

Rodokmeny

Zbraně

Mapy

Odkazy

Chat

Rasy

Testy

Společenstvo prstenu

Dvě věže

Návrat krále

Vyhledávač

Napiš mi článek

  hledej

Počítadlo

Ikonky

 

 

Alert-Lotr.wz.cz

Multi-kulturní časopis Oberon


 

Novinky

 

 

Pohodlné nakupování literatury

Stále ještě relativně velká spousta lidí patří mezi nadšené čtenáře a právě tito lidé jistě ocení dnešní dostupnost knih široké veřejnosti. Ty tam jsou doby, kdy byly knihy k dostání pouze v kamenných knihkupectvích. Člověk na ně musel stát dlouhé fronty a mačkat se u pokladen. Dnes už naštěstí existují pro nákup kvalitních knih i jiné způsoby a jsou daleko pohodlnější. Dnešní moderní svět je plný internetu, a proto bylo jen otázkou času, kdy se knihy objeví jako zboží i v internetových obchodech. Internetové nakupování všeobecně je velmi oblíbené. Díky němu si můžete nakoupit elektroniku, oblečení, nábytek, nebo také knihy. Které internetové knihkupectví si ale vybrat? Skvělé je Beletrie.eu. Ta má ve své nabídce spoustu knih pro děti i pro dospělé. Literaturu si zde můžete koupit za nízké ceny. Báječné na tom všem je, že si knihy nakupujete z pohodlí svého domova. Můžete si tedy uvařit šálek vaší oblíbené kávy, pohodlně se usadit a začít vybírat. Pokud vás zajímá česká literatura, nebo dáváte spíše přednost té zahraniční, tak v obou případech jste zde na správné adrese. V internetovém knihkupectví Beletrie.eu najdete také mnoho slev a výhod, kterých by bylo škoda nevyužít. Krásné knihy za super ceny nabízí také mobilní knihkupectví. Najdete ho na stránkách Knihkupectvi.mobi. Má podobné výhody jako Beletrie.eu. Také si zde můžete pohodlně nakoupit levné knihy s tím rozdílem, že je potřeba se zde zaregistrovat. Pak už vám ale nic nebude bránit v tom, abyste si prostřednictvím mobilního telefonu, PDA, nebo smartfonu objednali knihy pro děti i pro dospělé. Knihkupectvi.mobi nabízí více než 55 000 titulů knih. Můžete si zde koupit oblíbené thrillery, komiksy, historické romány. Najdete zde prostě vše, co vás zajímá. Stačí si jen vybrat.

 

 

Wallpapery a spořiče

| 24.července | Přidány nové Wallpapery,celkem už jich je 25.

Ve velikostech 800x600 a 1024x768.

Přidány nové spořiče Frodo,Leoglas,

Gimli,Boromir.Spořičů je celkem 9,a budou stále přibývat další.Přidán další spořič padající 3D prsteny,a tu a tam se objeví nějaké obrázky. 


Mp3,písma,výslovnost

| 14.ledna | Přidána nová hudba z Pána prstenů.Celkem je  tam devět mp3.Přidána písma kterými se psalo ve Středozemi.Přidán článek o výslovnost-jak se mají správně vyslovovat souhlásky.Přidán článek o městě Minas Morgul,velice za něj děkuji. Přidáno nové fórum .

 

 

 

 


 

Galerie,knihy,nový design

| 20.července | Do galerie byli přidány nové kolekce obrázku

ze Společenstva prstenu,Dvou věží,

Návratu krále.Celkem je v galerii 74 obrázku.Přidány obsah knih Pán prstenů -Společenstvo prstenu,Dvě

věže,Návrat krále doplněno různými obrázky z filmu.Přidán nový design, snad se vám líbí více než ten předchozí,ale od toho je tu anketa. 


Mapy,zbraně,rodokmeny,prsteny moci

| 18.července | Přidány mapy Středozemě, Mordoru z Pána prstenů.Přidány zajímavosti o prstenech moci - elfských,trpasličích,

lidských a samotného Saurona.Dále byly přidány zbraně z filmu, některé si můžete zakoupit na oficiálních stránkách Pána prstenů,klikni zde.

Přidány rodokmeny hobitů - Pytlíků.

 


    Anketa

 


    Napište mi

© Copyright 2004 www.prstenmoci.wz.cz

Ondra Mlejnek ,Korba